Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворіть банку содовою на кумедного персонажа, який погойдується й ходить! Одягніть роботу в милі аксесуари та влаштуйте показ мод!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Ширина | 28 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04906 |
| Вага | 0.1 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | STEAM |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія (АФК) | Наукові набори |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | STEAM Powered Kids |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156049063 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
- Ціна: 10 ₴




