Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 3 відділення
- 2 зовнішні кишені-сітки
- органайзер з брелоком у передньому відділенні
- металеві ручки на блискавках
- барвиста, принтована підкладка
- ефектний сріблястий принт
- профільована, ергономічна спинка з додатковою жорсткістю
- м'які лямки з регульованою довжиною
- зміцнена ручка
- водонепроникний матеріал
- світловідбиваючі елементи на передній частині та лямках
- гумові ніжки на дні для захисту від стирання
- розміри: 39 х 28 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbow |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 670 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16.4 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 3 180 ₴








