Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- 4 відділення
- 2 зовнішні кишені — сітка
- ущільнена ручка
- ергономічна спинка
- м'які, регульовані лямки
- відділення для ноутбука
- вихід для навушників
- кишеня для мобільного пристрою на флісовій підкладці
- органайзер у передньому відділенні
- профільовані металеві бігунки
- органайзер у передньому відділенні
- світловідбивні елементи
- тканина: поліестер 600D x 600D
- барвиста підкладка
- розміри: 45 x 31 x 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 380 ₴



