Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний міський рюкзак GO24-147M-3 — це легенька і на модель для молоді (13-17+ років, зріст від 145 до 175 см). Трендовий колір відмінно доповнить щоденний аутфіт, його можна поєднувати, як з базовим гардеробом, так і з яскравими відтінками. Сучасний функціонал і продумане внутрішнє наповнення рюкзака дозволяє розглядати цей аксесуар і як рюкзак для старшокласника або студента, і як варіант для поїздок, подорожей, прогулянок.
Особливості рюкзака:
- Ущільнена спинка, яка добре прилягає та тримає форму рюкзака.
- Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати у руці.
- Широкі лямки сприяють рівномірному розподілу ваги рюкзака.
- Світловідбивні елементи — для безпеки на дорозі в темний час доби.
- 1 містке відділення з кишенею для ноутбука та органайзером.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- Посилене дно для стійкості наплічника.
- Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Основний матеріал: міцна канва, яка но виглядає та додає моделі особливого шарму.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
Легенький та ний рюкзак, який стане невід'ємною частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 460 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 807 ₴











