Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак GO24-162M-2 – супермістка модель для школи та міста. Він має 3 основні відділення, зручні кишені, ний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дітей зростом від 130 - 145 см. Ідеальний варіант для активної дитини з масою захоплень.
Особливості рюкзака:
- Анатомічна спинка, яка дбає про правильну поставу.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, м'яка ущільнена ручка піклуються про максимальний комфорт під час експлуатації рюкзака.
- Нагрудний ремінь зручно фіксує лямки.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії або інших речей.
- Усередині: внутрішні розділювачі для книг і зошитів та органайзер.
- 1 фронтальна кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
- Дизайн рюкзака та його патерн легко впишеться у модний шкільний .
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Дно наплічника ущільнене.
- Світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби.
- Основний матеріал та матеріал підкладки — міцний та зносостійкий поліестер.
Це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком, і аксесуаром для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і невід'ємною частиною стилю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 606 г |
| Высота | 40.5 см |
| Глубина | 17.5 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина | 28.5 см |
| Основные атрибуты | |
| Возрастная группа | От 9 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | мягкий |
- Цена: 1 360 ₴











