
Пенал без наповнення 1 відділення з кишенею, Kite (K24-599-11)
460 ₴
- В наявності
- Код: K24-599-11
Шкільний пенал Kite K24-599-11 – супер-зручна, містка та на модель. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер з фіксуючою резинкою на 8 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити всі канцелярські предмети. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку та чудово справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
- органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
- розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати круту капсулу.
Зберіть колекцію з рюкзаком K24-8001M-1, щоб шкільний лук був бездоганним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 160 г |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 460 ₴







