Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K24-905M-1 виконаний з міцного поліестеру. Комфортний, ний та неймовірно місткий. Трендовий дизайн з гармонійним оформленням підніматиме настрій, а оптимальна кількість кишень допоможе охайно зберігати канцелярію у бездоганному порядку. Про збереження здорової постави подбає ортопедична спинка з м'якими подушечками.
Модель рекомендована для підлітків віком від 9-12 років та зростом від 130 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак Kite K24-905M-1 зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens – створена для дітей середнього і старшого шкільного віку, з урахуванням їх анатомічних особливостей. М'які подушечки з мікропористою сіточкою знижують навантаження на спину;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі. Вони м'які та дихаючі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному розподілі ваги;
- містка передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на гумці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петля для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки зі зручними масивними пуллерами;
- світловідбивні елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби;
- декор: аплікація з об’ємною вишивкою, підвіска-брелок.i>
l>
Рюкзак Kite K24-905M-1 всередині:
- 2 відділення;
- система внутрішніх роздільників з фіксуючою резинкою – для порядку і правильного розподілу ваги;
- кишеня для планшета з флісом, яка захищає екран гаджета;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць, знімна ключниця;
- кишеня з флісовою вставкою для телефону;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
До рюкзаку ідеально підходить сумка для взуття K24-600L-2 та пенал K24-653-4 у цій капсулі. Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 750 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 167 ₴











