
Напівкаркасний шкільний рюкзак Education "100% Cute", Kite (K24-702M-2)
2 635 ₴
- В наявності
- Код: K24-702M-2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак Kite K24-702M-2 – на напівкаркасна модель та справжній хіт серед школярів. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини і сприяє підтримці правильної постави. Модель схвалена німецькими інститутом здоров'я та ергономіки IGR, адаптована під вікові особливості школярів. Рекомендована для дітей віком 6 – 10 років і зростом 130 – 145 см.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Back з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
- м'які дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
- об'ємна фронтальна кишеня на блискавці з кишенею для телефону з м'якою плюшевою вставкою, органайзером для дрібниць та знімною ключницею. всередині;
- передня нижня кишеня на блискавці, адаптована під розмір пенала;
- бічна кишеня з еластичної та міцної сіточки з фіксуючою резинкою для пляшечки чи невеликого термоса;>
- ергономічна ручка з пластиковою накладкою;
- текна ручка-петля;
- ущільнене прогумоване PU дно – стійке та легко миється;
- світловідбивачі з 4 сторін – щоб дитина була помітною в темний час доби;
- надійна фурнітура – блискавки працюють плавно, пуллери – з гумовим напиленням;
- знімний гаманець на карабіні, який можна носити як на рюкзаку, так і окремо;
- міцна та зносостійка тканина: нейлон з армованою ниткою та водовідштовхувальним просоченням;
- декор: 3 змінні гумові бейджі на липучці.
Рюкзак всередині:
- 1 містке відділення;
- внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині;
- прозора кишенька для розкладу;
- поле для персональних даних власника;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишені;
- міцна ована підкладка.
З рюкзаком ідеально поєднується пенал K24-662-11 та сумка для взуття K24-601M-21.p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 924 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 13.25 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 635 ₴










