Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K24-2578L-1 виготовлений з міцного поліестеру. Він легкий, компактний та місткий. Для максимальної зручності передбачено багато кишень. А про здоров'я постави подбає комфортна дихаюча спинка. Трендовий рюкзак стане незамінним помічником для школи та дозвілля.
Модель рекомендована для підлітків від 13 років та дорослих, на зріст 145-175 см. Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Рюкзак Kite K24-2578L-1 зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort – м'яко повторює природні вигини спини, знижує навантаження і сприяє підтримці правильної постави;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- передня кишеня на блискавці;
- велика передня кишеня, всередині якої – органайзер для канцелярії, кишеня з флісом для телефона та знімна ключниця;
- невеличка передня кишеня з м'якою флісовою підкладкою – для телефону, окулярів, навушників чи інших дрібних предметів, які потребують делікатного зберігання;
- 2 бічні кишені з еластичною сіточкою на резинці – для пляшечки з водою або термоса;
- кишеня для дрібниць, прихована в спинці;
- м'яка щільна ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петля;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбивні елементи – для підвищення безпеки на дорозі в темний час доби;
- декор: світловідбивний друк, нашивка, брелок-підвіска.
Рюкзак Kite K24-2578L-1 всередині:
- 2 відділення;
- відділення для ноутбука та кишеня для планшета з флісовою підкладкою – зручно фіксуються резинкою на липучці;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак ідеально поєднується з пеналом K24-643-4. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний шкільний комплект.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 826 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 635 ₴











