Шкільний пенал Kite K24-643-3 виготовлений із міцного поліестеру. Він дуже ний та практичний, у популярному підлітковому форматі. Для максимальної зручності та охайного зберігання канцелярії передбачено 2 відділення на блискавці: одне – основне (для ручок та олівців), друге – для канцелярських дрібниць. Незамінний помічник на уроках та дбайливий хранитель письмового приладдя стане улюбленим аксесуаром школяра. Серед яскравих переваг цієї моделі: компактний розмір, відмінна функціональність та ний дизайн.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно та надійно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із використанням на кожному уроці.
Трендовий дизайн підніматиме настрій на уроках та мотивуватиме вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K24-2578M-2 – створіть неперевершений шкільний лук.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці – 1 велике та 1 менше;
- розмір: 20х7х4 см – місткий та компактний одночасно;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – щоб пенал довго радував бездоганною службою;
- текна ручка-петля – пенал зручно носити у руці та діставати з рюкзака;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ний ліцензійний дизайн – для натхнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 330 ₴






