Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел двоколісний Hape підходить для дітей від 3 до 6 років. Комфортне ергономічне сидіння можна регулювати за висотою, також як і кермо. Прогумоване покриття біля ручок і сидіння дуже м'яке та не ковзає. Біговел виготовлений із легкого та міцного металу, що робить його надійним і зносостійким.
Вирушайте на цьому фантастичному біговелі! Встановіть кермо та сидіння на потрібну вам висоту, потім станьте на новий велосипед і знайдіть баланс. Кермо регулюється в діапазоні від 510 до 560 мм, а сидіння від 340 до 420 мм, тому велосипед буде "рости" разом із дитиною!
Амортизатор під сидінням виготовлений із гуми та поглинає удари під час їзди, а обмежувач кермового керування полегшує катання на велосипеді дітям молодшого віку. Біговел обладнаний міцними поліуретановими шинами, які стійкі до проколів і не дряпають підлогу.
Рання їзда чудово підходить для розвитку почуття балансу, координації рухів, а також соціальних навичок. Їзда на біговелі також є ідеальним способом зміцнити м'язи та сприяє активному здоровому способу життя.
Біговел підходить для віку 3-6 років.
Вирушайте на цьому фантастичному біговелі! Встановіть кермо та сидіння на потрібну вам висоту, потім станьте на новий велосипед і знайдіть баланс. Кермо регулюється в діапазоні від 510 до 560 мм, а сидіння від 340 до 420 мм, тому велосипед буде "рости" разом із дитиною!
Амортизатор під сидінням виготовлений із гуми та поглинає удари під час їзди, а обмежувач кермового керування полегшує катання на велосипеді дітям молодшого віку. Біговел обладнаний міцними поліуретановими шинами, які стійкі до проколів і не дряпають підлогу.
Рання їзда чудово підходить для розвитку почуття балансу, координації рухів, а також соціальних навичок. Їзда на біговелі також є ідеальним способом зміцнити м'язи та сприяє активному здоровому способу життя.
Біговел підходить для віку 3-6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 36 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Ширина | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1208 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Матеріал | метал, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Біговел |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478039582 |
- Ціна: 4 959 ₴







