Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний біговел Tilo Баланс підійде дітям віком від 3 до 5 років. Такий тип велосипедів без педалей розвиває в малюків вміння тримати баланс і рівновагу. Дитина безпечно розганяється й вчиться керувати велосипедом за допомогою керма. Біговел Tilo стане безпечним проміжним етапом перед тим, як опанувати катання на дорослому педальному велосипеді.
Особливості та переваги біговела Tilo
Біговел Tilo відповідає стандартам безпеки ASTM, CPSC, EN71, AU/NZS і Health Canada.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 50 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 69 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94430 |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Діаметр заднього колеса, см | 25 |
| Діаметр переднього колеса, см | 25 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 75 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | інші |
| Підкатегорія (АФК) | Біговел |
| Виробник | Tilo |
| Регулювання положення керма за висотою | Немає |
| Регулювання сидіння за висотою | Немає |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Потребує збирання | Да |
| Колір | жовтий, чорний, сірий |
| Штрихкод | 716243944307 |
- Ціна: 5 013 ₴







