
Дерев'яний пазл Viga Toys Петушок по буквах (55244) (55244N)
459 ₴
- В наявності
- Код: 55244N
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Viga Toys Петушок за буквами — це сучасна розвивальна іграшка з 26 складових частин, розроблена для малюків від 3 років. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
Дитина під час складання пазла не тільки повторить і добре запам'ятає основні кольори (червоний, жовтий, жовтогарячий, зелений, синій, фіолетовий), але й зможе застосувати свої знання англійського алфавіту.
Під час складання барвистого блокового пазла малюк отримує мотивацію до навчання, адже на кожній деталі прописаний певна буква. Отже, дитина розуміє, що чим краще вона вивчить англійський алфавіт, тим швидше збере пазл. А батьки так само не тільки займуть дітей корисною справою, а й викриють для себе трохи більше вільного часу.
Дерев'яний пазл Півник за буквами виготовлений у найкращих традиціях Viga Toys. Він об'ємний і яскравий. Гладкі деталі з дерева ретельно відшліфовані, зручні для захоплення маленькими руками, покриті безпечними фарбами. Навчальний набір відповідає двом авторитетним стандартам безпеки в зоні дитячих іграшок: EN71 і ASTM. Розмір готового пазла-петушка 23 х 18 х 2 см.
Дитина під час складання пазла не тільки повторить і добре запам'ятає основні кольори (червоний, жовтий, жовтогарячий, зелений, синій, фіолетовий), але й зможе застосувати свої знання англійського алфавіту.
Під час складання барвистого блокового пазла малюк отримує мотивацію до навчання, адже на кожній деталі прописаний певна буква. Отже, дитина розуміє, що чим краще вона вивчить англійський алфавіт, тим швидше збере пазл. А батьки так само не тільки займуть дітей корисною справою, а й викриють для себе трохи більше вільного часу.
Дерев'яний пазл Півник за буквами виготовлений у найкращих традиціях Viga Toys. Він об'ємний і яскравий. Гладкі деталі з дерева ретельно відшліфовані, зручні для захоплення маленькими руками, покриті безпечними фарбами. Навчальний набір відповідає двом авторитетним стандартам безпеки в зоні дитячих іграшок: EN71 і ASTM. Розмір готового пазла-петушка 23 х 18 х 2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 28 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55244N |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікітіних |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510552442 |
- Ціна: 459 ₴



