-23%


Набір для створення прикрас Djeco Браслет дружби Серце (DJ00010)
758 ₴
581 ₴
- В наявності
- Код: DJ00010
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для виготовлення браслетів DJECO Серця — це комплект підвісок-сердечок і стрічок у красивій блискучій коробці для 2 браслетів дружби.
2 прикраси для ьного подарунка подружці або найкращому другові. А ще для більшої кількості спогадів додані дві ілюстровані карти, на яких можна писати приємні повідомлення.
Комплектація
2 еластичні шнури;
2 сумки, у яких можна зберігати браслети;
2 голки;
2 маленькі підвіски у формі серця;
2 ілюстровані картки;
149 намистин синього, зеленого, рожевого, бежевого та білого кольорів.
2 прикраси для ьного подарунка подружці або найкращому другові. А ще для більшої кількості спогадів додані дві ілюстровані карти, на яких можна писати приємні повідомлення.
Комплектація
2 еластичні шнури;
2 сумки, у яких можна зберігати браслети;
2 голки;
2 маленькі підвіски у формі серця;
2 ілюстровані картки;
149 намистин синього, зеленого, рожевого, бежевого та білого кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 12 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ00010 |
| Вага | 0.14 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900000100 |
- Ціна: 581 ₴



