Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Художній набір Блискуче вбрання від французької компанії DJECO сподобається юним модницям, адже в ньому містяться вбрання найкращих модельєрів. А дизайнером може стати кожен!
Для розфарбовування моделей не потрібні олівці, пензлі та фарби, замість них у комплекті є яскраві блискітки. Їх треба висипати на звільнений від захисного шару ділянку та розподіляти пензлем. Завдяки клею, що накладається поверх малюнка, частинки приклеюються, фарбуючи поверхню.
Усі елементи зображення мають свій номер, якому відповідає цифра на тюбику з блискітками. Але не обов'язково дотримуватися інструкції під час вибору кольору, можна створити свій маленький шедевр!
Для розфарбовування моделей не потрібні олівці, пензлі та фарби, замість них у комплекті є яскраві блискітки. Їх треба висипати на звільнений від захисного шару ділянку та розподіляти пензлем. Завдяки клею, що накладається поверх малюнка, частинки приклеюються, фарбуючи поверхню.
Усі елементи зображення мають свій номер, якому відповідає цифра на тюбику з блискітками. Але не обов'язково дотримуватися інструкції під час вибору кольору, можна створити свій маленький шедевр!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.43 г |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09500 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900095007 |
- Ціна: 852 ₴




