Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Художній комплект для малювання блискітками "Блискучі метелики" привертає увагу неймовірними кольорами та яскравим блиском. Завдяки такому набору ваша дитина навчиться фарбувати малюнки, проявляти творчу фантазію.
Кожен із комплектів компанії DJECO зроблений за участю дитячих психологів і педагогів. Над створенням елементів робота працюють художники та технологи, розробляючи безпечні для дітей матеріали.
До складу комплекту "Блискучі метелики" входять:
1) 4 клейкі картинки
2) 6 тюбиків із різнобарвними блискітками
3) пензель
4) стек
5) покрокова інструкція.
Набір розрахований на вік дітей від 8 до 12 років. Перед початком роботи прочитайте інструкцію й приготуйте місце для роботи.
Розфарбовування малюнків блискітками — це захопливий процес, який допоможе не тільки розвиватися творчо, але й сприятиме розвитку посидючості, акуратності та старанності.
Кожен із комплектів компанії DJECO зроблений за участю дитячих психологів і педагогів. Над створенням елементів робота працюють художники та технологи, розробляючи безпечні для дітей матеріали.
До складу комплекту "Блискучі метелики" входять:
1) 4 клейкі картинки
2) 6 тюбиків із різнобарвними блискітками
3) пензель
4) стек
5) покрокова інструкція.
Набір розрахований на вік дітей від 8 до 12 років. Перед початком роботи прочитайте інструкцію й приготуйте місце для роботи.
Розфарбовування малюнків блискітками — це захопливий процес, який допоможе не тільки розвиватися творчо, але й сприятиме розвитку посидючості, акуратності та старанності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.43 г |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09503 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900095038 |
- Ціна: 852 ₴




