Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий набір для створення м'яких ілюстрацій із дуже милими собаками. Завдяки набору малюк може складати мозайку з помпонами. У комплекті 3 ілюстрації-заготовки, які можна прикрасити різнобарвними помпонами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.62 г |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09867 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Матеріал | інші |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900098671 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 949 ₴





