Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для веселого та творчого дозвілля "Мінікарська майстерня" дасть змогу маленьким рукоділлям доторкнутися до традицій кухонного ремесла.
Тепер дитина може самостійно виготовити глечик або інший глиняний декор, розфарбувати на свій смак і прикрасити ним свій простір. Процес виготовлення вчить дитину бути сконцентрованою й обережним, а також розкриває творчі здібності.
До набору входять
1 механічний блок
1 підставка для зберігання
1 купол
4 інструменти для центрування
Обертове знімне колесо
Пластиковий лист
1 двосторонній інструмент для різі
4 наконечники для інструментів
Ось (веретено)
3 напрямних для шаблонів
1 паковання білої глини
1 губка
3 кольори фарби
1 пензлик
1 поролоновий лист
1 інструкція
Тепер дитина може самостійно виготовити глечик або інший глиняний декор, розфарбувати на свій смак і прикрасити ним свій простір. Процес виготовлення вчить дитину бути сконцентрованою й обережним, а також розкриває творчі здібності.
До набору входять
1 механічний блок
1 підставка для зберігання
1 купол
4 інструменти для центрування
Обертове знімне колесо
Пластиковий лист
1 двосторонній інструмент для різі
4 наконечники для інструментів
Ось (веретено)
3 напрямних для шаблонів
1 паковання білої глини
1 губка
3 кольори фарби
1 пензлик
1 поролоновий лист
1 інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Make it Real |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.24 г |
| Висота | 9 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 29 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR1465 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 8509800000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 695929014650 |
- Ціна: 1 698 ₴









