Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісними та гарними інструментами та матеріалами малювати кортить кожному. Тому зрадійте свою дитину набором для малювання DJECO дерев'яний кейс. Це справжня робоча валізка художника. Тут зібрано все, що може стати в пригоді для будь-якого малюнка.
Простими олівцями дитина може зробити малюнок. Прикрашати картину можна кольоровими олівцями, фломастерами, акварельними фарбами та пастеллю. Дитина може спробувати будь-який матеріал і техніку малювання, що розширить її первинні уявлення про живопис.
Усі олівці, фломастери, фарби та пензлики зібрані в дерев'яному кейсі. Тепер усі інструменти та матеріали можна зберігати в одному місці. Дизайнери DJECO зробили валізу, яку можна прикрасити.
Простими олівцями дитина може зробити малюнок. Прикрашати картину можна кольоровими олівцями, фломастерами, акварельними фарбами та пастеллю. Дитина може спробувати будь-який матеріал і техніку малювання, що розширить її первинні уявлення про живопис.
Усі олівці, фломастери, фарби та пензлики зібрані в дерев'яному кейсі. Тепер усі інструменти та матеріали можна зберігати в одному місці. Дизайнери DJECO зробили валізу, яку можна прикрасити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 26 см |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09750 |
| Вага | 1.12 кг |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЭД | 9609909000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900097506 |
- Ціна: 2 374 ₴




