Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фарб DJECO Палітра художника розкриє творчий потенціал дитини! Вони безпечні для дітей і допомагають розвивати уяву.
Експериментувати з кольорами дуже просто — адже, крім звичайних, є й ті, що світяться в темряві. Такими малюнками можна прикрасити дитячу кімнату або подарувати на пам'ять!
У комплекті:
- подвійна палітра з предметним столиком, який знімається;
- 36 таблеток гуаші класичних кольорів;
- 9 таблеток флуоресцентних кольорів;
- 8 таблеток перламутрових кольорів;
- 1 пензлик із резервуаром для води.
Підходить для дітей від 6 років.
Експериментувати з кольорами дуже просто — адже, крім звичайних, є й ті, що світяться в темряві. Такими малюнками можна прикрасити дитячу кімнату або подарувати на пам'ять!
У комплекті:
- подвійна палітра з предметним столиком, який знімається;
- 36 таблеток гуаші класичних кольорів;
- 9 таблеток флуоресцентних кольорів;
- 8 таблеток перламутрових кольорів;
- 1 пензлик із резервуаром для води.
Підходить для дітей від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09784 |
| Вага | 0.05 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900097841 |
- Ціна: 1 234 ₴




