Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Допоможіть малюкові-бронтозавру вилупитися з яйця! Цей ігровий набір від Плей-До дасть змогу малюкам перетворитися на реальних дослідників динозаврів. Наповніть фігурку бронто масою для ліплення та натисніть на хвіст, щоб його шия стала неймовірно довгою! Прикрасьте шию динозавра за допомогою аксесуарів, представлених у комплекті.
Два яйця з масою для ліплення трьох кольорів надихнуть вас до нових творчих ідей. Чудовий подарунок для дітей, які люблять ліпити та створювати вироби!
У комплекті:
- 1 фігурка динозавра
- 1 яйце
- 2 форми
- 2 контейнери з масою для ліплення.
Два яйця з масою для ліплення трьох кольорів надихнуть вас до нових творчих ідей. Чудовий подарунок для дітей, які люблять ліпити та створювати вироби!
У комплекті:
- 1 фігурка динозавра
- 1 яйце
- 2 форми
- 2 контейнери з масою для ліплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1503 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.5 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Матеріал | пластик, пісок |
| Маленька моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5010993795734 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
- Ціна: 110 ₴





