Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D пазл CubicFun City Line Париж дає змогу зібрати діораму з декількома архітектурними пам'ятками Франції. Це Ейфелева вежа, Собор Паризької Богоматері, Лувр, Тріумфальна арка.
Елементи набору з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. В інструкції є багато зображень і схем.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться архітектурою й географією. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Розвиває уяву, просторове мислення, викликає цікавість до культури й історії різних країн.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами будівельного мистецтва, моделювання та конструювання.
Розмір зібраної моделі: 38 х 25 х 33 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
Елементи набору з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. В інструкції є багато зображень і схем.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться архітектурою й географією. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Розвиває уяву, просторове мислення, викликає цікавість до культури й історії різних країн.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами будівельного мистецтва, моделювання та конструювання.
Розмір зібраної моделі: 38 х 25 х 33 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC254h |
| Вага | 0.1 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 114 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Пінокартон |
| Маленька моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | City Line |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6944588202545 |
- Ціна: 567 ₴









