
Дитяче забарвлення ArtCraft Машина-рятівник 25х30 см (15071-AC)
160 ₴
- В наявності
- Код: 15071-AC
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче забарвлення містить усе необхідне для створення дитиною прекрасної картини власними руками. Особливістю цього набору є те, що дитина може на свій розсуд розмалювати картину, відчути себе справжнім художником, навчиться змішувати фарби та наносити їх на полотно. Титульний аркуш може слугувати прикладом для створення картини.
Вміст набору: полотно з контурами, набір з 12 акрилових фарб на водній основі (зелений, салатовий, рожевий, фіолетовий, синій, блакитний, чорний, білий, коричневий, червоний, жовтий), 3 пензлики, інструкція.
Розміри картини: 25х30 см.
Вміст набору: полотно з контурами, набір з 12 акрилових фарб на водній основі (зелений, салатовий, рожевий, фіолетовий, синій, блакитний, чорний, білий, коричневий, червоний, жовтий), 3 пензлики, інструкція.
Розміри картини: 25х30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Формат | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15071-AC |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 2000598015071 |
- Ціна: 160 ₴


