Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D пазл CubicFun Санта-Марія дає змогу зібрати гарну модель відомого корабля. Модель середнього рівня складності особливо сподобається хлопчикам.
Збірка 3D-пазла познайомить із великими вітрилами, на яких Європейці вирушали в небезпечні подорожі за океани. Одна з таких експедицій призвела до відкриття нового континенту. На Санта-Марія Колумб досяг берегів Америки.
Корабель із білими вітрилами з червоними хрестами прикрасить інтер'єр: матиме чудовий вигляд на столі або книжковій полиці.
93 деталі з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Збирання займає приблизно 150-180 хв.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться судомством або історією. Розвиває уяву, просторове мислення, точність роботи руками.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами моделювання й конструювання.
Розмір зібраної моделі: 26 х 12 х 32 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
Збірка 3D-пазла познайомить із великими вітрилами, на яких Європейці вирушали в небезпечні подорожі за океани. Одна з таких експедицій призвела до відкриття нового континенту. На Санта-Марія Колумб досяг берегів Америки.
Корабель із білими вітрилами з червоними хрестами прикрасить інтер'єр: матиме чудовий вигляд на столі або книжковій полиці.
93 деталі з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Збирання займає приблизно 150-180 хв.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться судомством або історією. Розвиває уяву, просторове мислення, точність роботи руками.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами моделювання й конструювання.
Розмір зібраної моделі: 26 х 12 х 32 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T4031h |
| Вага | 0.6 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 93 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Пінокартон |
| Маленька моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6944588240318 |
- Ціна: 265 ₴


