Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий набір для художньої творчості від торгової марки Djeco познайомить дитину зі світом морських мешканців.
До комплекту входить:
- 4 картини-основи;
- 6 аркушів із наклейками.
Всі наклейки є багаторазовими, що дає змогу щоразу створювати нові ілюстрації. Усі деталі набору виготовлені з якісного та стійкого до пошкоджень картону.
Рекомендований вік — від 3 років.
До комплекту входить:
- 4 картини-основи;
- 6 аркушів із наклейками.
Всі наклейки є багаторазовими, що дає змогу щоразу створювати нові ілюстрації. Усі деталі набору виготовлені з якісного та стійкого до пошкоджень картону.
Рекомендований вік — від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 27 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ08931 |
| Вага | 0.19 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЭД | 4911990000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 30 |
| Матеріал | інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900089310 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 260 ₴



