-35%


Набір для творчості Djeco Діадеми з підсвіткою (DJ09312)
710 ₴
464 ₴
- В наявності
- Код: DJ09312
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Фабрика творчості. Діадеми від а «DJECO» — стане чудовим подарунком для дитини, яка любить STEM експерименти. Набір виготовлений із якісних сертифікованих безпечних матеріалів.
У наборі:
- 2 основи для виготовлення картин;
- наклейки;
- 5 метрів клейкого провідника;
- батарейка.
— інструкція зі створення технологічних картин.
Дітям необхідно наклеїти клейкий дріт на ілюстровані плати та створити електричний ланцюг. І за допомогою наклейок завершити малюнок, а потім увімкнути зображення і дивитися, як творіння світяться, коли схема завершена.
Дитина буде розвивати дрібну моторику, просторове мислення, уяву та творити свої картини, конструювати електричні схеми з набором від а «DJECO».
Набір для творчості «Фабрика творчості. Діадеми» рекомендований для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років.
У наборі:
- 2 основи для виготовлення картин;
- наклейки;
- 5 метрів клейкого провідника;
- батарейка.
— інструкція зі створення технологічних картин.
Дітям необхідно наклеїти клейкий дріт на ілюстровані плати та створити електричний ланцюг. І за допомогою наклейок завершити малюнок, а потім увімкнути зображення і дивитися, як творіння світяться, коли схема завершена.
Дитина буде розвивати дрібну моторику, просторове мислення, уяву та творити свої картини, конструювати електричні схеми з набором від а «DJECO».
Набір для творчості «Фабрика творчості. Діадеми» рекомендований для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09312 |
| Вага | 0.67 кг |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900093126 |
- Ціна: 464 ₴


