Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У кожного звіра є дитинчата, який вони мають вигляд, підкаже гра Мама та малюк. У наборі картки, з яких потрібно скласти пари. З'єднати малу та дорослу тварину потрібно за принципом пазла. Дитина зрозуміє, що в природі всі мають батьків і дітей. Як і чим відрізняються дорослі особи від дітей, дитина зрозуміє під час гри. Ігровий комплект рекомендований дітям віком від 2 років.
Переваги гри:
-прості та зрозумілі правила;
-режатко закріплює свої знання й отримує нові;
-розвулює уважність;
-вчить порівнювати та зіставляти, будувати логічні ланцюжки.
Гра зберігається в барвистій коробці. Весь набір оформлений художниками, завдяки чому картинки такі гарні та цікаві. Зроблені картки зі щільного картону та витримають натиск маленьких непосид. Про якість і безпеку гри подбала компанія DJECO.
Переваги гри:
-прості та зрозумілі правила;
-режатко закріплює свої знання й отримує нові;
-розвулює уважність;
-вчить порівнювати та зіставляти, будувати логічні ланцюжки.
Гра зберігається в барвистій коробці. Весь набір оформлений художниками, завдяки чому картинки такі гарні та цікаві. Зроблені картки зі щільного картону та витримають натиск маленьких непосид. Про якість і безпеку гри подбала компанія DJECO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ08157 |
| Вага | 0.35 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Маленька моторика | 1 |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900081574 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 66 ₴




