Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Canal Toys DIY Style 4 Ever пропонує перетворити звичайну м'яку іграшку на унікальну та яскраву за допомогою ергономічного аерографа.
Чому варто купити:
- досить помістити маркери всередину аерографа
- можна зробити власний дизайн або використовувати трафарети з набору
- допомагає розвивати творчі здібності дитини
— стане чудовим подарунком для дитини
У наборі: м'яка іграшка, аерограф, 2 маркери, трафарети.
Чому варто купити:
- досить помістити маркери всередину аерографа
- можна зробити власний дизайн або використовувати трафарети з набору
- допомагає розвивати творчі здібності дитини
— стане чудовим подарунком для дитини
У наборі: м'яка іграшка, аерограф, 2 маркери, трафарети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFG282 |
| Вага | 0.17 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3555801287961 |
- Ціна: 522 ₴


