Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Diamond Art — Алмазний живопис (алмазна мозаїка, алмазна вишивка) — це особливий різновид творчості, унаслідок якого ви отримуєте картини, викладені камінням або стразами.
Це порівняно новий різновид мистецтва, який швидко став улюбленим як серед початківців, так і серед досвідчених майстрів. Це не вимагає спеціальних навичок, і хтось може створити чудові твори мистецтва з "бріліантами", мерехтливими, блискучими та сяйливими.
Набір для декорування алмазної техніки. Виберіть одну з двох форм і декоруйте її стразами, дотримуючись запропонованого дизайну. Все, що потрібно майстру, є в комплекті.
Закінчивши, вставте форму в базу з LED-підсвіткою і дивіться, як ваше творіння сяє в темряві! Форми для декорування взаємозамінні.
Потрібні батарейки: 3 x AAA (не входять до комплекту).
Це порівняно новий різновид мистецтва, який швидко став улюбленим як серед початківців, так і серед досвідчених майстрів. Це не вимагає спеціальних навичок, і хтось може створити чудові твори мистецтва з "бріліантами", мерехтливими, блискучими та сяйливими.
Набір для декорування алмазної техніки. Виберіть одну з двох форм і декоруйте її стразами, дотримуючись запропонованого дизайну. Все, що потрібно майстру, є в комплекті.
Закінчивши, вставте форму в базу з LED-підсвіткою і дивіться, як ваше творіння сяє в темряві! Форми для декорування взаємозамінні.
Потрібні батарейки: 3 x AAA (не входять до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFG299 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.33 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Світлові ефекти | Да |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Штрихкод | 3555801288166 |
- Ціна: 901 ₴



