Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній набір I Heart art Гелеві фантазії — чудовий набір у твердій обкладинці, який можна з легкістю взяти із собою куди завгодно.
Це мініатюрне портфоліо ідеально підходить для малювання на ходу: гелеві ручки зберігаються з одного боку, а високоякісний блокнот для малювання з іншого.
Посібник із методів усередині показує вам, як використовувати гелеві ручки, і навіть містить практичний малюнок.
Ви можете спробувати точкову та перехресну штриховку прямо в інструкції, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
До комплекту Travel Pack входять 10 гелевих ручок, 25-сторінковий паперовий блокнот і посібник українською мовою, яка навчить вас малювати за допомогою цього унікального матеріалу!
Це мініатюрне портфоліо ідеально підходить для малювання на ходу: гелеві ручки зберігаються з одного боку, а високоякісний блокнот для малювання з іншого.
Посібник із методів усередині показує вам, як використовувати гелеві ручки, і навіть містить практичний малюнок.
Ви можете спробувати точкову та перехресну штриховку прямо в інструкції, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
До комплекту Travel Pack входять 10 гелевих ручок, 25-сторінковий паперовий блокнот і посібник українською мовою, яка навчить вас малювати за допомогою цього унікального матеріалу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8001 |
| Вага | 0.41 кг |
| Вага (кг) | 0,41 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9608500000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | папір, пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6972569240484 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкарської інструкції | українська |
- Ціна: 229 ₴










