
Набір для малювання I heart art Акварельні фантазії дорожній з акварельними фарбами (8002)
229 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8002
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шанувальникам акварельних етюдів тепер дуже легко взяти із собою все необхідне з цим набором I Heart art Акварельні фантазії дорожній у твердій обкладинці.
Це мініпортфоліо ідеально підходить для малювання на ходу: акварель, чорна ручка з тонкими лініями та водяний пензель з одного боку та високоякісний блокнот для малювання з іншого. Просто хапай і вперед!
У посібнику з методів роботи показано, як використовувати акварель і перо. Воно навіть містить практичний проєкт, щоб ви могли малювати та додавати чорнило в посібник, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 16 акварельних фарб;
- фломастер із тонким стрижнем для малювання контуру;
- ручка-пензлик;
- 20 аркушів спеціального паперу для акварелі.
Це мініпортфоліо ідеально підходить для малювання на ходу: акварель, чорна ручка з тонкими лініями та водяний пензель з одного боку та високоякісний блокнот для малювання з іншого. Просто хапай і вперед!
У посібнику з методів роботи показано, як використовувати акварель і перо. Воно навіть містить практичний проєкт, щоб ви могли малювати та додавати чорнило в посібник, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 16 акварельних фарб;
- фломастер із тонким стрижнем для малювання контуру;
- ручка-пензлик;
- 20 аркушів спеціального паперу для акварелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8002 |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага (кг) | 0,43 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | папір, пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6972569240491 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкарської інструкції | українська |
- Ціна: 229 ₴







