
Набір для творчості I Heart Art Гліттер-колаж з блискучими аквареллю гелевими ручками та маркерами (8003)
567 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8003
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості I heart art Глітер-колаж присвячений шанувальникам сяйва та мерехтіння. Тут є все, щоб створити блискучий шедевр!
Посібник з методів усередині показує вам, як використовувати та комбінувати всі блискучі художні матеріали. Він навіть містить практичний проєкт, тож ви можете креслити та малювати в посібнику, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір у твердій палітурці містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 12 перламутрових акварельних фарб;
- 6 гелевих перламутрових ручок;
- 6 фломастерів із блискітками;
- пензлик;
- 20 аркушів спеціального паперу.
Усе блискуче художнє приладдя акуратно зберігається в міцному високоякісному переплетеному пристрої, складеному втричі, з магнітною застібкою.
Посібник з методів усередині показує вам, як використовувати та комбінувати всі блискучі художні матеріали. Він навіть містить практичний проєкт, тож ви можете креслити та малювати в посібнику, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір у твердій палітурці містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 12 перламутрових акварельних фарб;
- 6 гелевих перламутрових ручок;
- 6 фломастерів із блискітками;
- пензлик;
- 20 аркушів спеціального паперу.
Усе блискуче художнє приладдя акуратно зберігається в міцному високоякісному переплетеному пристрої, складеному втричі, з магнітною застібкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 29 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8003 |
| Вага | 0.83 кг |
| Вага (кг) | 0,83 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | папір, пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6972569240507 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкарської інструкції | українська |
- Ціна: 567 ₴







