
Набір для творчості I heart art Батик-колаж з акварельними фарбами та восковими крейдами (8007)
664 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8007
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вивчіть традиційну техніку воскового гумка з цим розкішним набором Batik FX Mash-Up Art Pack!
Тонка малярська стрічка або олійна пастель маскують ділянки сторінки. Зафарбуйте ці зони та розкрийте дизайн під ними, щоб отримати неймовірно крутий ефект!
Посібник з методів усередині показує вам, як використовувати та комбінувати всі художні медіа. Він навіть містить практичний проєкт, тож ви можете малювати та розфарбовувати в посібнику, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір у твердій палітурці містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 10 тюбиків з акварельними фарбами (12 мл);
- 10 шт. воскової крейди;
- липка стрічка (10 м);
- ручка-пензлик;
- палитра;
- 25 спеціальних аркушів для малювання (формат А4).
Все високоякісне художнє приладдя акуратно зберігається в міцній папці з магнітною застібкою.
Тонка малярська стрічка або олійна пастель маскують ділянки сторінки. Зафарбуйте ці зони та розкрийте дизайн під ними, щоб отримати неймовірно крутий ефект!
Посібник з методів усередині показує вам, як використовувати та комбінувати всі художні медіа. Він навіть містить практичний проєкт, тож ви можете малювати та розфарбовувати в посібнику, перш ніж створювати свої власні творчі роботи!
Набір у твердій палітурці містить:
- гід для техніках малювання українською мовою;
- 10 тюбиків з акварельними фарбами (12 мл);
- 10 шт. воскової крейди;
- липка стрічка (10 м);
- ручка-пензлик;
- палитра;
- 25 спеціальних аркушів для малювання (формат А4).
Все високоякісне художнє приладдя акуратно зберігається в міцній папці з магнітною застібкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 34 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8007 |
| Вага | 1.04 кг |
| Вага (кг) | 1,04 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 3 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | папір, пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6972569240545 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкарської інструкції | українська |
- Ціна: 664 ₴









