Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ваша дитина не представляє свого життя без футболу та захопливих ігор, то цікавий ігровий набір із роботами-футболістами від а Silverlit стане для неї найкращим подарунком.
У наборі представлено: 2 робота; 2 пульти дистанційного керування; 12 кеглів; 2 напрямні для м'яча; 2 коміри; м'яч; інструкція.
Живлення: 3 батарейки типу ААА для робота, 2 батарейки типу ААА для пульта — до комплекту не входять.
Розмір робота становить 13 х 9 х 9 см.
Ігровий набір дає змогу вибрати один із чотирьох варіантів гри: футбол, боулінг, хто швидше збере всі кеглі, хто більше заб'є м'ячів у ворота.
У наборі представлено: 2 робота; 2 пульти дистанційного керування; 12 кеглів; 2 напрямні для м'яча; 2 коміри; м'яч; інструкція.
Живлення: 3 батарейки типу ААА для робота, 2 батарейки типу ААА для пульта — до комплекту не входять.
Розмір робота становить 13 х 9 х 9 см.
Ігровий набір дає змогу вибрати один із чотирьох варіантів гри: футбол, боулінг, хто швидше збере всі кеглі, хто більше заб'є м'ячів у ворота.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverlit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 88549 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.87 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503009500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 5 |
| Координація рухів | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип використовуваних батарейок | ААА |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4891813885498 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 2 847 ₴






