Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний планшет із технологією Smart Stage від Fisher-Price на українському — унікальна розвивальна іграшка для дітей, яка розважає веселими пісеньками, а також вчить букв, назв тварин та іншої корисної інформації.
Особливість іграшки — наявність особливої технології Smart Stage, яка дає змогу вибирати найвідповідніший для дитини навчальний режим!
Веселі вогники та кумедні мелодії привернуть увагу малюка та допоможуть сконцентруватися на обраній темі вивчення. Карапуз самостійно зможе вибрати один із 3 навчальних режимів, натиснувши на кнопку.
Інтерактивний планшетgraming-Прайс підходить для дітей від 12 місяців і буде цікавий до 3 років. Для гри потрібні 3 батарейки ААА (входять до комплекту).
Особливість іграшки — наявність особливої технології Smart Stage, яка дає змогу вибирати найвідповідніший для дитини навчальний режим!
Веселі вогники та кумедні мелодії привернуть увагу малюка та допоможуть сконцентруватися на обраній темі вивчення. Карапуз самостійно зможе вибрати один із 3 навчальних режимів, натиснувши на кнопку.
Інтерактивний планшетgraming-Прайс підходить для дітей від 12 місяців і буде цікавий до 3 років. Для гри потрібні 3 батарейки ААА (входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 4 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FBR86 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.56 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уява | 1 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503009500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | ААА |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0887961440027 |
| Мова пісень/слів | українська |
- Ціна: 1 519 ₴







