
Органічні підгузки-трусики Eco by Naty Розмір 5 (від 12 до 18 кг) 34 шт
1 567 ₴
- В наявності
- Код: 7330933177696
Одноразові органічні підгузники для малюків Eco by Naty - продукція відомого шведського у, що створює сертифіковану, гіпоалергенну та екологічно чисту продукцію для дітей. Підгузники Eco by Naty – це гігієна і комфорт. Натуральні матеріали зводять до мінімуму ймовірність розвитку алергічних реакцій, почервонінь і подразнень шкіри.
По надійності, комфорту і функціональності біорозкладні еко-підгузники Eco by Naty не поступаються звичайним синтетичним підгузкам. До складу підгузників Eco by Naty входить:
- в якості бар'єрного шару замість пластику використовується плівка з кукурудзяного крохмалю без ГМО:
- для поглинаючого шару використовуються гранули поліарилату, які виробляються з натурального цукрового очерету;
- в якості основного абсорбенту використовується розпушена целюлоза.
Компанія Eco by Naty НЕ ВИКОРИСТОВУЄ в своїй продукції:
- критичні, синтетичні інгредієнти (виробник використовує відновлювані матеріали щоб мінімізувати забруднення навколишнього середовища);
- віддушки;
- фталати;
- штучні барвники (замість цього для нанесення малюнків і написів на упаковках використовуються натуральні барвники).
Головна відмінність підгузників Eco by Naty від звичайних підгузників в тому, що вони безпечні як для дитини, так і для навколишнього середовища. Це гарантується такими экосертификатами як: EcoCert , AВVincotte, OK Biobased, FSC, Swedish Society for Nature Conservation, Oeko-Tex, V-Label, The Global Organic Textile Standard.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naty |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індикатор наповнення | Ні |
| Анатомічна форма | Так |
| Вага дитини | 12-18 кг |
| Виріз для пупка | Ні |
| Еластичний пояс | Так |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 34 шт. |
| Латекс | Ні |
| Повітропроникний верхній шар | Так |
| Просочення підгузників | Без просочення |
| Розмір підгузників | 5 (Junior) |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Підгузник |
| Тип підгузників | Трусики |
| Фіксація підгузка | Еластична стрічка |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 1390 г |
| Висота | 410 см |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Підгузки-трусики |
| Країна реєстрації | Швеція |
- Ціна: 1 567 ₴









