Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECO by Naty |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індикатор наповнення | Ні |
| Анатомічна форма | Так |
| Вага дитини | 2-5 кг |
| Виріз для пупка | Ні |
| Еластичний пояс | Так |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Латекс | Ні |
| Повітропроникний верхній шар | Так |
| Просочення підгузників | Без просочення |
| Розмір підгузників | 1 (Newborn/SS) |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Підгузник |
| Тип підгузників | Одноразові |
| Фіксація підгузка | Липучки |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швеція |
- Ціна: 728 ₴











