
Рюкзак для середньої та старшої школи Education teens "Aggretsuko", Kite (AR25-949M В)
2 175 ₴
- В наявності
- Код: AR25-949M В
Рюкзак Kite AR25-949M поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Трендовий рюкзак ефектно доповнить , подарує відчуття легкості та комфорту.
Модель рекомендована для дітей віком від 9-12 років, на зріст від 130 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
ний дизайн в ліцензії Aggretsuko щодня підніматиме настрій для активних та натхненних шкільних буднів.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- широкі ущільнені лямки S-подібної форми – легенькі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- об'ємна передня кишеня на блискавці, всередині якої – кишеня для телефона з плюшем, а також – зручний органайзер для дрібниць та знімна ключниця;
- 2 невеликі передні кишені на блискавці;
- таємна кишенька на спинці – для важливих секретиків;
- бічна кишеня на резинці для невеликого термоса або пляшечки з водою;
- текна ручка-петля;
- практичне посилене дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пуллери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: об'ємний друк, об'ємне гумове нанесення, аплікація з комбінованих матеріалів, пластиковий декоративний ланцюжок, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів.
Рюкзак всередині:
- просторе основне відділення;
- зручні роздільники для книжок та зошитів з фіксуючою резинкою – для ідеальної організації простору та оптимального збалансування ваги вмісту;
- кишеня для планшета з плюшем для захисту гаджета;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 675 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 175 ₴










