
Лялька Barbie Модниця в рожевому платті у квіточку 29 см (HBV11)
567 ₴
- В наявності
- Код: HBV11
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Barbie Fashionistas Модниця в рожевому платті у квіточку стане чудовим подарунком дівчинці від 3 років.
Лялька з традиційною для Barbie фігурою має довге чорне волосся й одягнена в рожеве плаття з квітковим принтом і пишними рукавами. Завершують образ босоніжки з ремінцями та кільце-метеликом.
Гра з лялькою Барбі розвиває уяву, соціальні навички й емоційний інтелект, розкриває творчий потенціал і фантазію.
Рекомендовано для дітей від 3 років. Для гри батарейки не потрібні.
Лялька з традиційною для Barbie фігурою має довге чорне волосся й одягнена в рожеве плаття з квітковим принтом і пишними рукавами. Завершують образ босоніжки з ремінцями та кільце-метеликом.
Гра з лялькою Барбі розвиває уяву, соціальні навички й емоційний інтелект, розкриває творчий потенціал і фантазію.
Рекомендовано для дітей від 3 років. Для гри батарейки не потрібні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HBV11 |
| Вага | 0.14 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Оброблені упаковки | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Модники |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 194735002016 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 567 ₴






