
Лялька Barbie Екстра Блондинка з пучком на розпущеному волоссі 29 см (HHN08)
1 707 ₴
- В наявності
- Код: HHN08
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вперед до досліджень багатогранного світу моди з лялькою Barbie Extra з екстравагантною зачіскою. Ця лялька зі світлим довгим волоссям вирізняється унікальним стилем, який дає їй завжди бути на висоті. не блакитне вбрання з яскравим принтом і чарівна собачка зроблять Барбі зіркою будь-якої вечірки. Блискітки, море аксесуарів і незвичайні зачіски — кожна деталь створює особливу атмосферу.
У наборі є все для створення сміливого образу: одяг, модні аксесуари та навіть кумедний вихованець! Маленька чихуахуа в окулярах трохи втомилася і вирішила подрімати, на секунду закривши очі. Не дивно, адже вона має свою власну бігову доріжку для собак!
До набору входить:
• лялька Барбі 29 см;
• аксесуари та одяг;
• вихованець.
Гра з лялькою Barbie розвиває уяву, соціальні навички й емоційний інтелект, розкриває творчий потенціал і фантазію. Рекомендовано для дітей від 3 років.
У наборі є все для створення сміливого образу: одяг, модні аксесуари та навіть кумедний вихованець! Маленька чихуахуа в окулярах трохи втомилася і вирішила подрімати, на секунду закривши очі. Не дивно, адже вона має свою власну бігову доріжку для собак!
До набору входить:
• лялька Барбі 29 см;
• аксесуари та одяг;
• вихованець.
Гра з лялькою Barbie розвиває уяву, соціальні навички й емоційний інтелект, розкриває творчий потенціал і фантазію. Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHN08 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Екстра |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0194735072569 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 1 707 ₴





