
Лялька Barbie Я можу бути Візажистка (HKT66)
522 ₴
- В наявності
- Код: HKT66
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька-візажистка Barbie в ному платті з намальованим на ньому фартуком і з аксесуарами для макіяжу готова створити клієнтам новий образ.
У своєму чудовому образі — дивовижне блакитне волосся, барвистий верх плаття з леопардовим принтом і рожеві туфлі на платформі — лялька Barbie "Майстер макіяжу" надихає дітей віком від 3 років на виконання мечт. Лялька не може стояти без підтримки. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
У своєму чудовому образі — дивовижне блакитне волосся, барвистий верх плаття з леопардовим принтом і рожеві туфлі на платформі — лялька Barbie "Майстер макіяжу" надихає дітей віком від 3 років на виконання мечт. Лялька не може стояти без підтримки. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 33 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HKT66 |
| Вага | 0.16 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Ти можеш бути |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0194735107971 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 522 ₴






