-43%


Інтерактивна іграшка Pugs at Play Песик Dixie (ST-PAP24)
1 043 ₴
596 ₴
- В наявності
- Код: ST-PAP24
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний собачка Dixie від Pugs at Play — це неймовірно милий і надійний друг для кожної дитини!
Ця іграшка вміє гавкати, ходити та перевертатися на 360 градусів, створюючи атмосферу справжнього спілкування з хатнім улюбленцем.
Dixie не тільки розважає, а й сприяє розвитку дитини, покращуючи її дрібну моторику, візуально-моторну координацію та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка стимулює фантазію й допомагає дітям залишатися активними та захопленими грою на тривалий час.
Вік: від 3 років.
Ця іграшка вміє гавкати, ходити та перевертатися на 360 градусів, створюючи атмосферу справжнього спілкування з хатнім улюбленцем.
Dixie не тільки розважає, а й сприяє розвитку дитини, покращуючи її дрібну моторику, візуально-моторну координацію та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка стимулює фантазію й допомагає дітям залишатися активними та захопленими грою на тривалий час.
Вік: від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pugs at Play |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST-PAP24 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.42 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503004900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 791115723051 |
- Ціна: 596 ₴


