
Большой надувной велюровый матрас для отдыха - CLASSIC (синий) 183x203x22, Intex (68755)
452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68755
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувной матрас Intex Classic Downy Bed - классическая модель, простой и экономичный вариант для дома или путешествий. Надувной матрас достаточно компактен в сложенном виде, что удобно для хранения и транспортировки.
Флокіроване (що нагадує на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільна білизна від скочування і сповзання, а так само забезпечить приємні тактильні відчуття.
Основні характеристики:
Розміри: 183x203x22 см (Висота спального місця: 22 см)
Максимальне навантаження: 273 кг
Матеріал зверху: вініл 0.52 мм з вологостійким покриттям флокированним
Матеріал з боків: вініл 0.38 мм
Матеріал знизу: вініл 0.38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 452 ₴



