Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть м'яку іграшку власноручно без використання гострих шпильок і голок! Вам не потрібні навички шиття. У наборі для творчості від 4М ви знайдете все необхідне для створення ляльки-феї висотою 22 см. Вона стане кращою подружкою для будь-якої дівчинки!
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше для декору ляльки ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, шовкові квіти, мережива для сукні, нитки і бусини для намиста, ліску для крил. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготівці для ляльки. Дотримуйтеся інструкції з картинками, щоб лялька-фея вийшла красивою та охайною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-фею, залишиться фінальний крок: вигадати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts чудово підійде дівчаткам молодшого шкільного віку від 8 років. Створення ляльки-феї допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційне благополуччя дитини.
У наборі:
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше для декору ляльки ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, шовкові квіти, мережива для сукні, нитки і бусини для намиста, ліску для крил. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготівці для ляльки. Дотримуйтеся інструкції з картинками, щоб лялька-фея вийшла красивою та охайною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-фею, залишиться фінальний крок: вигадати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts чудово підійде дівчаткам молодшого шкільного віку від 8 років. Створення ляльки-феї допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційне благополуччя дитини.
У наборі:
- Заготівка для ляльки – 1 шт.
- Моток вовняної пряжі – 1 шт.
- Набір шовкових квіток – 1 шт.
- Моток стрічки – 1 шт.
- Мереживо – 1 шт.
- Набір кольорових олівців – 1 шт.
- Декоративний дріт – 1 шт.
- Набір намистинок – 1 шт.
- Рожевий шовк – 1 шт.
- Сріблястий шнур – 1 шт.
- Моток ліски – 1 шт.
- Трафарет – 1 шт.
- Клей – 1 шт.
- Двостороння клейка стрічка – 1 шт.
- Свідоцтво про народження – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02732 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | папір, струм, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027320 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 621 ₴




