
Набір для декорування шкатулки з дерева 4M (00-02738)
653 ₴
- В наявності
- Код: 00-02738
Декоруйте власноручно казкову скриньку! Цей набір для творчості допоможе дівчинці відчути себе дизайнеркою: вона розфарбує скриньку улюбленими кольорами, прикрасивши перебивними картинками. Там вона зможе зберігати намисто, каблучки та всі важливі дрібниці.
Створіть атмосферу творчої майстерні. Спочатку одягніть фартух, щоб випадково не забруднитися фарбою. Потім дайте дитині визначитися з кольорами, якими вона хоче розфарбувати скриньку. У цей момент вона стане справжнім митцем: для отримання деяких відтінків необхідно змішувати кольори. Наприклад, щоб отримати рожевий, змішайте червоний та білий, для зеленого – жовтий і блакитний (не переймайтеся, всі необхідні формули ви знайдете в інструкції). Або просто дайте волю фантазії!
Дайте поверхні висохнути та відкрийте двері справжній магії – декору за допомогою чарівних картинок. Не поспішайте знімати прозору плівку: нехай дитина виріжте вподобану картинку та зрозуміє, де хоче її приклеїти. Після цього зніміть прозору плівку та помістіть картинку зображенням вниз на панель скриньки, нанесіть трохи води за допомогою палички для наклеювання і залиште на 30 секунд. Готово! Обережно зніміть білий папір, а картинка залишиться на скриньці. Магія? Ще б пак! Розвиваючі іграшки не мають бути складними, вони мають бути чарівними.
Тепер залишилося фінальне приготування. Яка скринька обійдеться без дзеркала? Покажіть дитині, як приклеїти його за допомогою подвійної клейкої стрічки.
Набір із серії Crafts допоможе дітям відкрити в собі художній талант. Він стане справжнім скарбом для дівчинки. До того ж, він розвиває в фантазію, дрібну моторику та сприйняття кольорів. Набір для творчості від 4М ідеальний для занять в школі (підійде дітям від 8 років), особливо за системою реджио-педагогіки, де немає «неправильно», а є «по-іншому».
У наборі:
- Дерев'яна скриня (12 х 9 х 13 см) – 1 шт.
- Дзеркало – 1 шт.
- Листок з перебивними картинками – 1 шт.
- Подвійна клейка стрічка – 1 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Паличка для наклеювання – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02738 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | дерево, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027382 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 653 ₴










