
Набір для шиття іграшки 4M Лялька з кроликом (00-02765)
447 ₴
- В наявності
- Код: 00-02765
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Із набором для творчості від 4М ви зшиєте м'які іграшки власноручно: ляльку і кролика. Із готових фетрових форм ви зробите милу дівчинку висотою 30 см та її друга – симпатичного маленького кролика. Для декору в комплекті ви знайдете тканину з орнаментом.
Заняття з рукоділля проходить цікаво та легко. У наборі є все необхідне для творчості. Додатково вам потрібні лише ножиці. Спочатку ви вивчите три види швів: намітку, «назад голкою» та петельний (для підшивки країв). Потренуйтеся робити охайні стібки на клаптику тканини, а після – сміливо починайте створювати м'яку іграшку. Дотримуйтесь покрокової інструкції з картинками, щоб лялька вийшла красивою та охайною.
Далі переходьте до шиття кролика. Він кріпиться до руки ляльки декоративною стрічкою з мережива. Кролика можна зняти і взяти на прогулянку, він поміститься в кишені.
Набір із серії Crafts сподобається дівчатам від 8 років молодшої школи. Створення м'якої ляльки з кроликом розвиває творчі здібності, креативність, фантазію, моторику рук, вміння поєднувати кольори, зміцнює емоційне благополуччя. У 2015 році цей набір для дитячої творчості отримав нагороду «Вибір мам» у США.
У наборі
Заняття з рукоділля проходить цікаво та легко. У наборі є все необхідне для творчості. Додатково вам потрібні лише ножиці. Спочатку ви вивчите три види швів: намітку, «назад голкою» та петельний (для підшивки країв). Потренуйтеся робити охайні стібки на клаптику тканини, а після – сміливо починайте створювати м'яку іграшку. Дотримуйтесь покрокової інструкції з картинками, щоб лялька вийшла красивою та охайною.
Далі переходьте до шиття кролика. Він кріпиться до руки ляльки декоративною стрічкою з мережива. Кролика можна зняти і взяти на прогулянку, він поміститься в кишені.
Набір із серії Crafts сподобається дівчатам від 8 років молодшої школи. Створення м'якої ляльки з кроликом розвиває творчі здібності, креативність, фантазію, моторику рук, вміння поєднувати кольори, зміцнює емоційне благополуччя. У 2015 році цей набір для дитячої творчості отримав нагороду «Вибір мам» у США.
У наборі
- Набір фетрових форм – 1 шт.
- Тканина з орнаментом – 1 шт.
- Котушки з нитками для вишивання – 4 шт.
- Пластикові голки – 2 шт.
- Набивка – 1 шт.
- Мереживо – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02765 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027658 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 447 ₴




