Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення барвистого повітряного змія своїми руками. Виріб стане відмінним доповненням до веселій прогулянці в сонячний день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.21 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 55 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04585 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045850 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴






