Створіть кольорові магніти і значки у вигляді сов із набором для творчості від 4M. Вироби будуть світитися в темряві! Комплект містить усе необхідне: пакетики з гіпсом, форми для лиття, набір фарб, світну фарбу, пензлик, гнучкий магніт, безпечні булавки, інструкцію. Додатково потрібно лише трохи води і натхнення.
За інструкцією розчиніть гіпсовий порошок у воді. Вимішайте і залийте у форми. Злегка потрусіть для уникнення бульбашок повітря. Щоб вийшли прикраси на булавках, вкладіть їх у свіжі заготовки. Після затвердіння видавіть фігурки з формочок і просушіть.
А далі найкреативніший етап: розфарбуйте гіпсових птахів на свій смак! В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання нових відтінків. По завершенню поставте кілька штрихів світною фарбою. Коли вироби висохнуть повністю, зробіть магніти на холодильник. Разрежте магнітну стрічку, зніміть плівку і наклейте на звороті фігурок. Потримайте сов під лампою кілька хвилин, і ви побачите, як вони чарівно світяться в темряві!
Цей набір для творчості отримав нагороду виставки Tillywig Toy & Media як найкраща креативна гра в США. Із набором серії Mould & Paint добре розвивати дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Комплект для творчості сподобається дітям від 5 років. Готовими значками можна прикрашати одяг, рюкзак. Магніти чіпляти на холодильник. А ще це ьний подарунок своїми руками для друзів і рідних.
У наборі:
- 2 пакетики з гіпсом,
- шаблон із 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- світна фарба,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 булавки,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04654 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046543 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴










