Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівна країна фей чекає на вас! Зберіть шість барвистих фігурок із 3D-пазла від 4M у вигляді фей, їхнього друга-зайчика і дерева. Для ігор із фігурками у наборі є великий фоновий пазл розміром 49 х 49 см із зображенням квітучого поля, будиночка фей і веселки.
3D-пазл від 4М буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 4 років. Ігри з пазлами сприяють емоційному благополуччю, розвитку фантазії, творчих здібностей, колірного сприйняття, логічного мислення, винахідливості, тренують дрібну моторику. Набір пазлів підходить для навчання дітей за системою Монтессорі.
У наборі з серії Thinking Kits ви знайдете схематичний кольоровий буклет. Шість фігурок мають барвисті зображення з обох сторін. Фоновий пазл складається з дев'яти фрагментів. Розташовуйтеся на великому столі або підлозі та грайте із задоволенням!
У наборі
3D-пазл від 4М буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 4 років. Ігри з пазлами сприяють емоційному благополуччю, розвитку фантазії, творчих здібностей, колірного сприйняття, логічного мислення, винахідливості, тренують дрібну моторику. Набір пазлів підходить для навчання дітей за системою Монтессорі.
У наборі з серії Thinking Kits ви знайдете схематичний кольоровий буклет. Шість фігурок мають барвисті зображення з обох сторін. Фоновий пазл складається з дев'яти фрагментів. Розташовуйтеся на великому столі або підлозі та грайте із задоволенням!
У наборі
- Аркуші з фрагментами 3D-пазла – 2 шт.
- Фрагменти класичного пазла – 9 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04717 |
| Вага | 0.57 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047175 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 664 ₴




