Відправляйтеся до чарівної країни принцес із 3D-пазлом від 4М! Ви зберете вісім барвистих фігурок і квадратне поле для гри із зображенням саду, замку і красивого фонтана, розміром 49 см. Наповніть ігри придворною грацією!
Набір пазлів 4М із серії Thinking Kits буде цікавий дітям від 4 років. Ігри з пазлами сприяють розвитку уяви, творчих здібностей, логічного мислення, тренують дрібну моторику, довільну увагу. Пазли підходять для розвитку за методикою Монтессорі. Підбираючи елементи головоломки, дитина вчиться знаходити зв'язок між частиною і цілим, поєднувати кольори.
Набір для розвитку дозволяє зібрати фігурки для ігор у вигляді 6 принцес, карети і замка. Деталі пазлів мають барвисті зображення з обох боків. Плаский пазл-фон складається з дев'яти фрагментів. Найзручніше розміщувати пазли на підлозі або великому столі.
У наборі
- Аркуші з фрагментами 3D-пазла – 2 шт.
- Фрагменти класичного пазла – 9 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04718 |
| Вага | 0.57 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Да |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047182 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 664 ₴




